Schola

Rád zpíváš, nebo hraješ na jakýkoliv hudební nástroj?

Chceš poznat skvělou partu a získat nové přátele a kamarády?

Tak v tom případě neváhej a přidej se k havířovské schole!

Zkoušky bývají zpravidla každou první a třetí neděli v měsíci v 9 hodin, před dětskou mší svatou, která je v 10 hodin.

První neděli v měsíci zpívají rodiny s dětmi společně se scholou.

Naše schola kromě dětských mší zpívá i při křtech, svatbách a dalších velkých slavnostních příležitostech.

Pokud máš zájem, nebo potřebuješ znát více informací, neváhej kontaktovat vedoucí scholy

Anežku Šplíchalovou, tel.: 608 001 029,

případně přijď přímo na kteroukoliv zkoušku , která probíhá ve zpěvárně v kostele sv. Anny.

Těšíme se na tebe.

SCHOLIČKA

Pravidelně každý první, třetí a popř. pátý pátek v měsíci, od 16:30 v kostele sv.Anny se koná schůzka scholičky ve zpěvárně. Jsou zde menší děti, které se chtějí zapojit svým zpěvem písní při mši svaté.

Vítáni jsou i noví členové a v případě zájmu stačí navštívit jednu ze schůzek a nebo se kontaktujte s

Aničkou Kučerovou, tel.: 731 006 131.