Ohlášky

• SBÍRKY: u Božího hrobu budou sloužit na příspěvky na Sv. Zemi a o neděli Vzkříšení Páně bude sbírka na DMS FOND
    • V úterý 26.3. je mše svatá ve středisku Dona Boska za Labužníkem v 9.00 hod. a večer na Špluchově v kapli v 17.30 hod.
    • Ve středu 27.3. není výuka KATECHISMU. (místo toho budeme oba kněží zpovídat)
    • Na zelený čtvrtek:

(bude kostel sv. Anny otevřen do 20.00 hod. k modlitbě v Getsemanské zahradě.)

(bude kostel sv. Markéty otevřen do 18.30 hod. k modlitbě v Getsemanské zahradě.)
                  (bude kostel sv. Jana Křtitele otevřen do 18.00 hod. k modlitbě v Getsemanské zahradě.)

• Na velký pátek:

(u sv.Anny bude křížová cesta v 9.00 hod. v kostele a po obřadech bude kostel otevřen do 20.00 hod.)
                (u sv.Markéty bude křížová cesta v 15.00 hod. v kostele a po obřadech bude kostel otevřen do 18.30 hod.)
                (u sv. Jana Křtitele bude po obřadech kostel otevřen do 18.00 hod.)

• Na bílou sobotu bude kostel otevřen:

(sv. Anna od 8.00 – 19.00 hod. a ráno v 8.00 hod. začneme modlitbou breviáře)
                 (sv. Markéty od 13.00 – 17.00 hod)

Prosíme, aby se farníci napsali na stráž u Božího hrobu vzadu v kostele.

• Na večerní velikonoční vigilii 30.3. si přineste svíčky pro obnovu sv. křtu.
    • V neděli 31.3. po každé mši svaté bude žehnání velikonočních pokrmů.
    • Uzávěrka místecké silnice - v období od 27. - 31.3. bude úplná uzavírka této silnice a to z důvodu pokládky nového asfaltového povrchu, prosíme, aby farníci počítali s objížďkou a respektovali zákaz vjezdu.
    • Od čtvrtka 21.3. začíná týden zpovídání před Velikonocemi: časy jsou uvedené v Maranně, na plakátcích a ZDE. V úterý budou zpovídat cizí zpovědníci od 8.00 – 12.00 hod. Prosím, nenechávejte zpověď na poslední chvíli!
    • BOHOSLUŽBY VE SVATÉM TÝDNU A O VELIKONOCÍCH naleznete ZDE
    • POSTNÍ AKTIVITA PRO SVATÝ TÝDEN:
      • NÁMĚT: „ZALÉVAT PŮDU“. Nevidíme, co se v půdě děje, přesto ji však zaléváme. Věříme, že semena jednou vyklíčí. Jak zaléváme půdu v srdce?
        1. Namaluji velikonoční pohlednice, vajíčko
        2. Když něco chci nezapomenu poprosit a poděkovat